Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE]

Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] fot. FAME MMA
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: FAME MMA

Jakub Kosecki lada moment zadebiutuje w walkach freak fightowych. Były reprezentant Polski zmierzy się w lutym z Łukaszem Tuszyńskim.

Jakub Kosecki od dłuższego czasu deklarował chęć zawalczenia w oktagonie. Regularnie pojawiał się na galach FAME MMA, co mogło świadczyć o toczących się w tle rozmowach z federacją.

- Myślę, że byłbym w stanie zrobić zaj***ste show na konferencjach i w klatce - zapewniał 33-latek, związany obecnie z KTS-em Weszło.

Wkrótce się o tym przekonamy, gdyż udział Koseckiego na jednej z najbliższych gal został potwierdzony.

W sobotę na wydarzeniu FAME MMA Reborn skrzydłowy wyszedł przez główną walką do oktagonu, by ogłosić podpisanie kontraktu i swoją walkę na lutowej, jubileuszowej gali.

- Chcieliście show i nie mogliście lepiej trafić. Już w życiu uciszałem niejeden sektor i z wielką przyjemnością uciszę kolejny - zadeklarował piłkarz.

Jego rywalem będzie Łukasz „Tuszol” Tuszyński, członek popularnej w internecie grupy TuBungee.

- Chcesz wejść do internetu, lepiej się przeżegnaj, bo nie wyjdziesz stąd żywy - ostrzegał pięciokrotnego reprezentanta Polski influencer.

Jakub Kosecki uchodził niegdyś za wielki talent, ale oczekiwań nie spełnił nawet w najmniejszym stopniu. Przez lata grał w Legii Warszawa, a następnie w Lechii Gdańsk, SV Sandhausen, Śląsku Wrocław, Adanie Demirspor, Cracovii czy Motorze Lublin.

Oczywiście, największe sukcesy odnosił z warszawską drużyną. Na przestrzeni 107 spotkań (20 bramek i 18 asyst) sięgnął trzykrotnie po mistrzostwo i Puchar Polski.

Dobra forma z tego okresu pomogła mu zadebiutować w narodowej kadrze. Wszystkie mecze rozegrał za kadencji Waldemara Fornalika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy