Joshua Kimmich ma jasny plan na przyszłość

Joshua Kimmich ma jasny plan na przyszłość fot. Bukharev Oleg / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Joshua Kimmich nie ma zamiaru opuszczać Bayernu Monachium na rzecz dołączenia do Barcelony lub jakiegokolwiek innego klubu - przekonuje Florian Plettenberg ze Sky.

W ostatnich dniach pojawiło się w hiszpańskich mediach wiele doniesień na temat poważnego zainteresowania usługami reprezentanta Niemiec ze strony działaczy „Dumy Katalonii”.

Gerard Romero przyznał, że powstanie całego zamieszania zostało wywołane przez rzekome zaoferowanie piłkarza ekipie z Camp Nou przez jego otoczenie.

Tym wieściom zaprzeczyło kilku uznany niemieckich dziennikarzy. Wśród nich znalazł się między innymi Florian Plettenberg ze Sky, zapewniając, że Joshua Kimmich nie jest przez nikogo reprezentowany w żadnych sprawach.

Świadczy o tym fakt, że sam wynegocjował zawarcie kontraktu z Bayernem Monachium do połowy 2025 roku. Od tego czasu nic wokół jego osoby się nie zmieniło w kontekście nawiązania z kimś formalnej lub nieformalnej współpracy odnośnie reprezentowania go w różnych sprawach biznesowych.

Wspomniane źródło zapewnia jednocześnie, że nikt ze strony Barcelony nie nawiązał kontaktu z 28-letnim zawodnikiem.

Jeżeli takowy, by nastąpił, to nie miałby żadnego sensu, ponieważ nie jest on w żadnym stopniu zainteresowany opuszczeniem „Bawarczyków” na rzecz dołączenia do „Dumy Katalonii” czy jakiegokolwiek innego zespołu.

Defensywny pomocnik trafił na Allianz Arenę w połowie 2015 roku z VfB Stuttgart za 8,5 miliona euro.

W tym sezonie zanotował siedem trafień i jedenaście asyst w 46 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy