Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia

Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tanjug | Marca | AS

Luka Jović może zostać skazany na sześć miesięcy więzienia przez serbski sąd za złamanie zasad kwarantanny obowiązujących w jego rodzimym kraju - poinformowała agencja „Tanjug”.

Środkowy napastnik stał się łakomym kąskiem dla wielu czołowych europejskich drużyn po zanotowaniu wyśmienitego sezonu w barwach Eintrachtu Frankfurt i spośród wielu otrzymanych propozycji zdecydował się zaakceptować ofertę przedstawioną mu przez Real Madryt.

Upływający czas wskazuje na to, że 22-letni zawodnik nie dokonał najlepszego wyboru, ponieważ od momentu dołączenia do „Królewskich” ma spore problemy z odnalezieniem się na boisku i poza nim.

W tym drugim aspekcie zrobiło się ostatnio znów głośno o marcowym wypadzie Luki Jovicia do Serbii. Wówczas piłkarz zdecydował się wrócić do rodzimego kraju na odbycie obowiązkowej kwarantanny nałożonej na graczy hiszpańskiego zespołu po wykryciu koronawirusa w swoich szeregach.

Napastnik nie zastosował się jednak do klubowego zarządzenia oraz zasad panujących w ojczyźnie i świętował wraz ze znajomymi urodziny swojej dziewczyny w centrum Belgradu.

Już wtedy media informowały, że 22-latek może ponieść surowe konsekwencje takiego zachowania. Początkowo można było przypuszczać, że cała sprawa ucichnie po zapłaceniu przez zawodnika grzywny w wysokości 30 tysięcy euro.

Teraz agencja „Tanjug ” przekonuje jednak, że ta suma nie uratuje Jovicia przed uniknięciem wyroku, ponieważ może zostać już w piątek skazany na sześć miesięcy więzienia.

Gracz Realu Madryt nie jest naturalnie jedynym serbskim piłkarzem, który w minionych miesiącach naruszył zasady wprowadzone w rodzimym kraju po wybuchu pandemii koronawirusa.

W podobnym czasie złamał je między innymi Aleksandar Prijović. Były piłkarz Legii Warszawa został za to skazany na odbycie trzymiesięcznego aresztu domowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy