Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia

Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tanjug | Marca | AS

Luka Jović może zostać skazany na sześć miesięcy więzienia przez serbski sąd za złamanie zasad kwarantanny obowiązujących w jego rodzimym kraju - poinformowała agencja „Tanjug”.

Środkowy napastnik stał się łakomym kąskiem dla wielu czołowych europejskich drużyn po zanotowaniu wyśmienitego sezonu w barwach Eintrachtu Frankfurt i spośród wielu otrzymanych propozycji zdecydował się zaakceptować ofertę przedstawioną mu przez Real Madryt.

Upływający czas wskazuje na to, że 22-letni zawodnik nie dokonał najlepszego wyboru, ponieważ od momentu dołączenia do „Królewskich” ma spore problemy z odnalezieniem się na boisku i poza nim.

W tym drugim aspekcie zrobiło się ostatnio znów głośno o marcowym wypadzie Luki Jovicia do Serbii. Wówczas piłkarz zdecydował się wrócić do rodzimego kraju na odbycie obowiązkowej kwarantanny nałożonej na graczy hiszpańskiego zespołu po wykryciu koronawirusa w swoich szeregach.

Napastnik nie zastosował się jednak do klubowego zarządzenia oraz zasad panujących w ojczyźnie i świętował wraz ze znajomymi urodziny swojej dziewczyny w centrum Belgradu.

Już wtedy media informowały, że 22-latek może ponieść surowe konsekwencje takiego zachowania. Początkowo można było przypuszczać, że cała sprawa ucichnie po zapłaceniu przez zawodnika grzywny w wysokości 30 tysięcy euro.

Teraz agencja „Tanjug ” przekonuje jednak, że ta suma nie uratuje Jovicia przed uniknięciem wyroku, ponieważ może zostać już w piątek skazany na sześć miesięcy więzienia.

Gracz Realu Madryt nie jest naturalnie jedynym serbskim piłkarzem, który w minionych miesiącach naruszył zasady wprowadzone w rodzimym kraju po wybuchu pandemii koronawirusa.

W podobnym czasie złamał je między innymi Aleksandar Prijović. Były piłkarz Legii Warszawa został za to skazany na odbycie trzymiesięcznego aresztu domowego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy