Jürgen Klopp namaścił następcę w Liverpoolu? „The Reds” reagują

Jürgen Klopp namaścił następcę w Liverpoolu? „The Reds” reagują
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TheAthletic.com

Liverpool FC nie rozważa zatrudnienia Pepijna Lijndersa w charakterze menedżera zespołu. To odpowiedź na ostatnie doniesienia - przekazali David Ornstein oraz James Pearce.

Jürgen Klopp zapowiedział opuszczenie Anfield po zakończeniu trwającej kampanii, a „The Reds” w tej sytuacji są zmuszeni znaleźć jego następcę.

W tym kontekście pojawiły się już takie kandydatury, jak Rúben Amorim oraz Franck Haise. Cały czas najwyżej stoją jednak notowania Xabiego Alonso. Niewykluczone, że mimo wszystko Hiszpan zaskoczy wszystkich i zostanie w Bayerze Leverkusen.

Być może przedstawiciel Premier League nie musi szukać tak daleko, a rozwiązanie ma w swoim otoczeniu. Mowa o postawieniu na Pepijna Lijndersa, o czym informowali Alan Brazil oraz Dean Saunders.

Jak podają David Ornstein i James Pearce, aktualny asystent Kloppa nie jest rozważany jako opcja dotycząca zajęcia miejsca Niemca.

To oczywiście nie oznacza, że Holender nie awansuje. Zainteresowanie nim w charakterze pierwszego trenera wykazuje bowiem między innymi Ajax.

41-latek jak dotąd na seniorskim poziomie samodzielnie prowadził jedynie NEC Nijmegen. Kiedy zostawił na moment Liverpool, jego podopieczni w 22 meczach zanotowali 11 zwycięstw oraz cztery remisy, co jest wynikiem co najmniej dobrym.

Mohamed Salah i spółka obecnie walczą o mistrzostwo Anglii oraz triumf w Lidze Europy. Jak dotąd udało się im zgarnąć Puchar Ligi Angielskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy