Juventus obserwuje Ariasa i Wendella

Juventus obserwuje Ariasa i Wendella
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta dello Sport

Jak donosi „La Gazetta dello Sport”, pod obserwacją Juventusu znaleźli się Santiago Arias z PSV Eindhoven i Wendell z Bayeru Leverkusen.

Juventus kontynuuje poszukiwania odpowiednich zawodników do wzmocnienia boków obrony. Wcześniej już media informowały o zainteresowaniu mistrzów Włoch Thomasem Meunierem z PSG, Pavlem Kadeřábekiem z Hoffenheim, Matteo Darmianem z Manchesteru United, Emersonem Palmierim z Romy i José Gayą z Valencii. 

„Stara Dama” starannie sonduje rynek i obserwuje piłkarzy, mogących stanowić realne wzmocnienie zespołu. Grupa zawodników, którzy znaleźli się w kręgu zainteresowań Juve jest duża, jednak łączy ich wszystkich stosunkowo młody wiek, po czym wnioskować można, że klub z Turynu nie szuka uzupełnienia składu, tylko zawodników na lata. 

Do listy obserwowanych przez hegemona Serie A bocznych obrońców „La Gazetta dello Sport” dodaje teraz jeszcze dwa nazwiska - 26-letniego prawego defensora PSV Eindhoven Santiago Ariasa i 24-letniego lewego obrońcy Bayeru Leverkusen Wendella. Zaznaczyć jednak należy, że Juventus nie planuje składać ofert za któregokolwiek z tych zawodników już w tym okienku transferowym. Te intensywne obserwacje prowadzone są z myślą o wzmocnieniach w lecie.

Arias do PSV przeniósł się latem 2013 roku ze Sportingu za symboliczną kwotę kilkuset tysięcy euro. Od tego czasu zdobył mocną pozycję w klubie. W tym sezonie zagrał w 20 meczach i zaliczył trzy asysty.

Wendell z kolei kosztował Bayer około 6,5 miliona euro, gdy latem 2014 roku zmienił Grêmio na Bayer. W trwających rozgrywkach w 17 meczach zanotował trzy asysty i dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy