Juventus obserwuje Ariasa i Wendella

Juventus obserwuje Ariasa i Wendella
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta dello Sport

Jak donosi „La Gazetta dello Sport”, pod obserwacją Juventusu znaleźli się Santiago Arias z PSV Eindhoven i Wendell z Bayeru Leverkusen.

Juventus kontynuuje poszukiwania odpowiednich zawodników do wzmocnienia boków obrony. Wcześniej już media informowały o zainteresowaniu mistrzów Włoch Thomasem Meunierem z PSG, Pavlem Kadeřábekiem z Hoffenheim, Matteo Darmianem z Manchesteru United, Emersonem Palmierim z Romy i José Gayą z Valencii. 

„Stara Dama” starannie sonduje rynek i obserwuje piłkarzy, mogących stanowić realne wzmocnienie zespołu. Grupa zawodników, którzy znaleźli się w kręgu zainteresowań Juve jest duża, jednak łączy ich wszystkich stosunkowo młody wiek, po czym wnioskować można, że klub z Turynu nie szuka uzupełnienia składu, tylko zawodników na lata. 

Do listy obserwowanych przez hegemona Serie A bocznych obrońców „La Gazetta dello Sport” dodaje teraz jeszcze dwa nazwiska - 26-letniego prawego defensora PSV Eindhoven Santiago Ariasa i 24-letniego lewego obrońcy Bayeru Leverkusen Wendella. Zaznaczyć jednak należy, że Juventus nie planuje składać ofert za któregokolwiek z tych zawodników już w tym okienku transferowym. Te intensywne obserwacje prowadzone są z myślą o wzmocnieniach w lecie.

Arias do PSV przeniósł się latem 2013 roku ze Sportingu za symboliczną kwotę kilkuset tysięcy euro. Od tego czasu zdobył mocną pozycję w klubie. W tym sezonie zagrał w 20 meczach i zaliczył trzy asysty.

Wendell z kolei kosztował Bayer około 6,5 miliona euro, gdy latem 2014 roku zmienił Grêmio na Bayer. W trwających rozgrywkach w 17 meczach zanotował trzy asysty i dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy