Juventus ściąga Álvaro Moratę. Transfer przesądzony

Juventus ściąga Álvaro Moratę. Transfer przesądzony fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio I Fabrizio Romano

Álvaro Morata już na pewno trafi do Juventusu - podają Gianluca Di Marzio i Fabrizio Romano.

„Morata do Juventusu, ruszamy! Jutro Hiszpan zjawi się w Turynie, gdzie przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt. Juventus osiągnął pełne porozumienie z Atlético Madryt (na jego miejsce ściągnie Luisa Suáreza) po tym, jak opóźniła się sprawa transferu Edina Džeko z powodu problemów na linii Arkadiusz Milik - Roma. Morata nadchodzi” - napisał Romano na Twitterze.

Reasumując, 27-letni Hiszpan zawita do Turynu, a Suárez przejdzie z Barcelony do Atlético. Jeśli wspomniany Džeko ostatecznie zostanie w Romie, a na to się zanosi, Milik niemal na pewno nie trafi do stolicy Włoch. Być może pojawi się temat transferu w innym kierunku.

Jak precyzuje Di Marzio, Morata trafi do Juventusu na zasadzie rocznego wypożyczenia za dziewięć milionów euro z opcją wykupu. Za niego turyńczycy będą musieli zapłacić 45 milionów. Będą mieli również możliwość przedłużenia wypożyczenia na sezon 2021/2022.

Morata występował już w Turynie między 2014 a 2016 rokiem. W tym czasie rozegrał 93 mecze, notując 27 trafień i 18 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy