Juventus zmieni trenera? Trzech kandydatów do zastąpienia Massimiliano Allegriego

Juventus zmieni trenera? Trzech kandydatów do zastąpienia Massimiliano Allegriego fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Romeo Agresti [BianconeraTV]

Juventus może po sezonie dokonać roszad na ławce trenerskiej, a co a tym idzie, zwolnić Massimiliano Allegri. Kto może go zastąpić? Romeo Agresti wskazuje trzech kandydatów.

Juventus nie zaliczy tego sezonu do udanych. Ekipa, za której wyniki odpowiada Massimiliano Allegri już na etapie fazy grupowej, pożegnała się z Ligą Mistrzów. Jakby tego było mało, nie udało się też wygrać Ligi Europy. W niej przeszkodą nie do przejścia okazała się Sevilla.

Ponadto „Stara Dama” otrzymała karę odjęcia dziesięciu punktów za złamania przepisów przy okazji transferów. To z kolei powoduje, że drużyny z Turynu prawdopodobnie zabraknie na starcie kolejnej edycji elitarnych rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie.

Napięcie w Juventusie zatem wzrasta i możliwe, że dojdzie przez to do roszad na ławce trenerskiej. Sugerował to wcześniej Mirko Nicolino, a teraz w podobnym tonie wypowiada się Romero Agresti.

Jego zdaniem 55-latek nie może być pewny przyszłości pomimo obowiązującego kontraktu.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do zwolnienia Allegriego, to natychmiast ruszy giełda nazwisk na temat jego następcy. W tym momencie przewijają się takie nazwiska jak Igor Tudor, Raffaele Palladino oraz Thiago Motta.

Juventus kolejny mecz ligowy rozegra w niedzielę, a rywalem będzie AC Milan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy