2023-12-02 20:42:38; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Kibice Radomiaka Radom przekroczyli granicę. „Zdychaj ku**o” podczas reanimacji [WIDEO] Fot. Łukasz Karpiak [Twitter]
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Łukasz Karpiak [Twitter]

Jeden z sympatyków Widzewa Łódź podczas meczu z Radomiakiem Radom musiał być reanimowany. Służby medyczne przeprowadzały akcję w akompaniamencie obrzydliwych przyśpiewek kibiców gości.

Sobotnie starcie Widzewa z Radomiakiem zakończyło się gładkim zwycięstwem gości. Ci z nowym trenerem, Maciejem Kędziorkiem, wygrali 3:0.

Losy spotkania wydawały się być przesądzone już podczas pierwszej połowy, kiedy Lisandro i Edi Semedo zdobyli po bramce. W drugiej połowie złudzeń podopiecznych Daniela Myśliwca pozbawił Rafał Wolski, któremu świetnie asystował niezawodny Pedro Henrique.

Niestety, wyczyny zawodników schodzą na dalszy plan. Wszystko z powodu sytuacji, która miała miejsce w okolicach 18. minuty rywalizacji.

Jeden z kibiców łódzkiej ekipy potrzebował natychmiastowej interwencji medycznej po tym, jak wystąpiło u niego podejrzenie zatrzymania akcji serca. Na szczęście służby bardzo szybko zainterweniowały.

Podczas reanimacji do głosu doszli kibice Radomiaka.

- Zdychaj ku**o - krzyczeli przyjezdni, co odnotował skaut Widzewa, Łukasz Karpiak.

„Wiem, że stadion to nie teatr, ale kibice Radomiaka śpiewający w trakcie reanimacji kibica Widzewa: »zdychają k...o« oraz »1:0«, to skandal” - napisał pracownik beniaminka.

Po kilku minutach ratownicy udali się z pacjentem do szpitala i mecz mógł zostać wznowiony.