Kompromitacja w Kiszyniowie. Reprezentacja Polski przegrywa z Mołdawią...

Kompromitacja w Kiszyniowie. Reprezentacja Polski przegrywa z Mołdawią... fot. FotoPyK
Patryk Krenz

Reprezentacja Polski po pierwszej połowie z Mołdawią prowadziła 2:0 i prezentowała się świetnie. Niestety, dla naszych zawodników, nastąpiła druga połowa, w której „Biało-Czerwoni” roztrwonili przewagę. Sytuacja staje się napięta.

Chyba nikt nie spodziewał się, że po trzech spotkaniach nasza kadra będzie miała zaledwie trzy punkty na koncie. A jednak...

Wyjazdowe starcie w ramach czwartej kolejki eliminacji do Mistrzostw Europy z Mołdawią jawiło się jako świetna szansa, by poprawić naszą sytuację w grupie. Gospodarze nie sprawiali wrażenia trudnego rywala. To przekonanie uwydatniło się znacznie w pierwszej połowie starcia w Kiszyniowie.

Podopieczni Fernando Santosa dominowali nad przeciwnikiem, prezentując naprawdę przyjemny dla oka futbol. Co ważne, potrafili udokumentować swoją przewagę dwoma trafieniami. Najpierw do siatki trafił Arkadiusz Milik, a później Robert Lewandowski.

Humory przed zmianą stron były w polskim obozie świetne.

Niestety, druga połowa odmieniła diametralnie losy spotkania. Gospodarze już w 48. minucie złapali kontakt, by pół godziny później wyjść na prowadzenie.

Trzy punkty Mołdawia zapewniła sobie w 85. minucie, gdy świetną bramkę głową zdobył Vladyslav Baboglo.

Po porażce 2:3 sytuacja „Biało-Czerwonych” w grupie staje się niewesoła. Z trzema punktami na koncie okupują w niej przedostatnie miejsce, wyprzedzając jedynie Wyspy Owcze.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...