Korona Kielce z drugim letnim transferem. Adam Deja nowym nabytkiem [OFICJALNIE]

Korona Kielce z drugim letnim transferem. Adam Deja nowym nabytkiem [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Adam Deja został zaprezentowany jako nowy zawodnik Korony Kielce.

Adam Deja związał się z Koroną Kielce kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku. W nowych barwach będzie występował z numerem 22 na koszulce.

Deja to zawodnik ograny w Ekstraklasie. Na najwyższym rodzimym szczeblu (łącznie 134 mecze) występował w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała, Cracovii oraz Arki Gdynia. W dwóch ostatnich sezonach grał z zespołem z Trójmiasta w I lidze. Miniony zakończył z 27 spotkaniami, czterema golami i pięcioma asystami na koncie. Arka weszła do baraży o grę w Ekstraklasie, ale uległa w nich Chrobremu Głogów (0:2).

- Chcę pokazać się z jak najlepszej strony w Ekstraklasie i w każdym meczu dawać z siebie wszystko, by pomóc Koronie uzyskać jak najwyższe miejsce w tabeli - powiedział 28-letni Deja.

Defensywny pomocnik jest drugim letnim nabytkiem Korony. Wcześniej jej szeregi zasilił Miłosz Trojak.

We wtorek Korona poinformowała również o odejściu z klubu Marcela Gąsiora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął do czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął do czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa” Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy