Krzysztof Piątek poza kadrą İstanbul Başakşehir. Znamy powód

Krzysztof Piątek poza kadrą İstanbul Başakşehir. Znamy powód fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Krzysztof Piątek [Instagram]

Krzysztof Piątek nie znalazł się w kadrze meczowej İstanbul Başakşehir na mecz z Samsunsporem. Jego absencja została spowodowana odniesioną kontuzją.

Środkowy napastnik nie narzekał latem na brak interesujących opcji. Zainteresowanie nim wyrażało nawet kilka mocnym ekip. On sam odrzucił jednak perspektywę gry między innymi w europejskich pucharach na rzecz nawiązania współpracy z İstanbul Başakşehir.

Zdecydował się na wykonanie takiego kroku w nadziei notowania regularnych występów przed podjęciem ewentualnej kolejnej próby zaistnienia w jednej z czołowych lig na Starym Kontynencie.

Krzysztof Piątek realizuje na razie w małej części założony przez siebie plan. Co prawda regularnie pojawia się na boisku w barwach tureckiego klubu, ale jeszcze ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

W niedzielnym starciu z Samsunsporem nie dostał nawet szansy, by to zmienić, ponieważ zabrakło dla niego miejsca w kadrze meczowej.

Momentalnie w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje o odstawieniu Krzysztofa Piątka na boczny tor przez trenera Çağdaşa Atana, z powodu jego rażącej nieskuteczności.

Sam piłkarz szybko zdementował te plotki, zamieszczając wideo w mediach społecznościowych z dochodzenia do pełni sił po nabyciu się drobnego urazu.

Wielokrotny reprezentant Polski zanotował do tej pory osiem występów dla İstanbul Başakşehir.

Jego zespół plasuje się obecnie na odległej szesnastej pozycji w tabeli Süper Lig.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy