Le Fondre rywalem Wilczka?

Le Fondre rywalem Wilczka?
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Daily Mail

Zajmujący 15. miejsce w tabeli Championship Bolton nie ustaje w poszukiwaniach napastnika, który mógłby wzmocnić rywalizację na tej pozycji.

Jak informuje Daily Mail, Wanderers rozpoczęli rozmowy z Cardiff na temat wypożyczenia Adama Le Fondre. W umowie ma się znaleźć klauzula wykupu piłkarza za 1,5 milion funtów. 


Le Fondre jest zawodnikiem Cardiff od maja 2014 roku, jednak nie udało mu się od tamtego czasu zostać wartościowym członkiem zespołu. Zagrał w barwach walijskiego klubu 23-krotnie, strzelając ledwie trzy bramki. 


Bolton będzie także w najbliższych dniach testować Kamila Wilczka z Piasta Gliwice. Niewykluczone, że jeśli dojdzie do transferu, Polakowi przyjdzie w zespole Wanderers rywalizować nie tylko z Heskeyem czy Gudjohnsenem, ale także właśnie z Le Fondre.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy