Lech Poznań: Kamil Jóźwiak odejdzie do Bundesligi?!

Lech Poznań: Kamil Jóźwiak odejdzie do Bundesligi?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marek Wawrzynowski

Kamil Jóźwiak był przy okazji meczu z warszawską Legią obserwowany przez skautów Freiburga, Werderu Brema i Augsburga, o czym poinformował Marek Wawrzynowski.

Klasyk w polskim wydaniu, czyli potyczka Lecha Poznań z warszawską Legią zakończyła się zwycięstwem tych pierwszych w stosunku 2-1.

Gole dla gospodarzy zdobywali tego dnia Kamil Jóźwiak oraz Jakub Kamiński. Dla gości trafił natomiast Igor Lewczuk.

Bramka była szczególnie ważna dla tego pierwszego. Skrzydłowy „Kolejorza” nosi się bowiem z zamiarem zmiany barw w lecie. Nie może zatem dziwić fakt, że przy okazji sobotniego meczu był pod ścisłą obserwacją skautów.

Zdaniem Marka Wawrzynowskiego skrzydłowy był obserwowany tego dnia przez wysłanników Freibruga, Werderu Brema i Augsburga. Ponadto na meczu pojawili się także zwiadowcy Southampton, Manchesteru United i Anderlechtu.

Na razie Lech Poznań nie otrzymał za piłkarza żadnej wiążącej oferty. Wydaje się jednak, że to wyłącznie kwestia czasu i powinny one spłynąć po zakończeniu Ekstraklasy. 

22-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 35 meczów. W tym czasie strzelił osiem bramek i zanotował siedem asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy