Lech Poznań z Januszem Górą na Legię Warszawa [OFICJALNIE]. Potwierdzony finisz rozmów z nowym trenerem

Lech Poznań z Januszem Górą na Legię Warszawa [OFICJALNIE]. Potwierdzony finisz rozmów z nowym trenerem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Janusz Góra poprowadzi zespół Lecha Poznań w niedzielnym meczu z Legią Warszawa.

Władze „Kolejorza” poinformowały o wystąpieniu z wnioskiem do Polskiego Związku Piłki Nożnej o to, by Góra mógł poprowadzić drużynę w niedzielnym hicie. „57-letni szkoleniowiec posiada licencję UEFA Pro, więc formalnie nie ma przeszkód, żeby mógł pełnić funkcję trenera w Ekstraklasie” - czytamy w komunikacie.

Góra, dotychczasowy asystent, prowadził treningi Lecha po tym, jak w poniedziałek z klubem pożegnał się Dariusz Żuraw. Pomagał mu Dariusz Dudka. Od początku pojawiały się wiadomości sugerujące, że to właśnie on usiądzie na ławce trenerskiej w starciu z Legią.

Jednocześnie Lech potwierdził, że na finiszu są negocjacje z nowym szkoleniowcem, który obejmie drużynę na stałe już po meczu z mistrzem Polski.

Klub z województwa wielkopolskiego nie zdradził jego nazwiska, ale niemal na pewno będzie nim Maciej Skorża. Z najnowszych doniesień Tomasza Włodarczyka na łamach portalu Meczyki.pl wynika, że ma on podpisać kontrakt na dwa lata.

Początek niedzielnego meczu Lecha z Legią o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy