Lech Poznań zainteresowany Sławczewem

Lech Poznań zainteresowany Sławczewem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Azerisport.com

Azerisport.com pisze o zainteresowaniu Simeonem Sławczewem ze strony Lecha Poznań.

26-letni defensywny pomocnik jest zawodnikiem Karabachu Agdam. Zdaniem powyższego źródła Bułgar rozgląda się za nowym klubem, do którego przeniesie się zimą najprawdopodobniej po rozwiązaniu umowy z azerskim zespołem.

Wśród zainteresowanych jego zakontraktowaniem jest podobno Lech. Jak czytamy, władze „Kolejorza” poczyniły już pierwsze kroki w sprawie pozyskania pomocnika i czekają na odpowiedź. Sławczew nie śpieszy się z wybraniem nowego miejsca pracy. Zawodnik ma również propozycje z ojczyzny, Turcji i Włoch.

Sławczew trafił do Karabachu w zeszłym roku ze Sportingu. Jeśli chodzi o obecny sezon, 24-krotny reprezentant Bułgarii zanotował osiem występów. Ostatni - na początku października.

W przeszłości Sławczew występował już w Ekstraklasie. Między 2016 a 2018 rokiem był wypożyczony ze Sportingu do Lechii Gdańsk. W jej koszulce rozegrał 50 meczów, notując trafienie i siedem asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy