Lech Poznań zainteresowany Sławczewem

Lech Poznań zainteresowany Sławczewem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Azerisport.com

Azerisport.com pisze o zainteresowaniu Simeonem Sławczewem ze strony Lecha Poznań.

26-letni defensywny pomocnik jest zawodnikiem Karabachu Agdam. Zdaniem powyższego źródła Bułgar rozgląda się za nowym klubem, do którego przeniesie się zimą najprawdopodobniej po rozwiązaniu umowy z azerskim zespołem.

Wśród zainteresowanych jego zakontraktowaniem jest podobno Lech. Jak czytamy, władze „Kolejorza” poczyniły już pierwsze kroki w sprawie pozyskania pomocnika i czekają na odpowiedź. Sławczew nie śpieszy się z wybraniem nowego miejsca pracy. Zawodnik ma również propozycje z ojczyzny, Turcji i Włoch.

Sławczew trafił do Karabachu w zeszłym roku ze Sportingu. Jeśli chodzi o obecny sezon, 24-krotny reprezentant Bułgarii zanotował osiem występów. Ostatni - na początku października.

W przeszłości Sławczew występował już w Ekstraklasie. Między 2016 a 2018 rokiem był wypożyczony ze Sportingu do Lechii Gdańsk. W jej koszulce rozegrał 50 meczów, notując trafienie i siedem asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy