Lech Poznań złożył ofertę za Daniego Ramíreza

Lech Poznań złożył ofertę za Daniego Ramíreza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Super Express

Dani Ramírez z ŁKS-u Łódź znalazł się na celowniku Lecha Poznań - podaje Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

27-letni skrzydłowy dołożył pokaźnych rozmiarów cegiełkę do awansu ŁKS-u na najwyższy szczebel rozgrywkowy i w Ekstraklasie również prezentuje się bardzo dobrze. W 20 dotychczasowych występach Hiszpan zdobył sześć bramek i zaliczył cztery asysty. Zaowocowało to zainteresowaniem ze strony mocniejszych zespołów.

Zdaniem Koźmińskiego Lech przeszedł już do konkretnego działania, przedstawiając ofertę zarówno ŁKS-owi, jak i Ramírezowi. Zawodnik mógłby oczywiście liczyć na sporą podwyżkę.

Na razie nie wiadomo, co zrobi łódzki klub. Bez Ramíreza w składzie będzie mu jeszcze trudniej utrzymać się w Ekstraklasie. Jeśli oferta okaże się jednak atrakcyjna (jej wysokość nie została podana), niewykluczone, że beniaminek ją zaakceptuje.

Sprawa jest w toku. Najbliższe dni będą decydujące.

Umowa Ramíreza z ŁKS-em jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy