Legia Warszawa gra ze Zrnjskim Mostar. Znamy składy [OFICJALNIE]

Legia Warszawa gra ze Zrnjskim Mostar. Znamy składy [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

Legia Warszawa jest już gotowa na mecz czwartej kolejki Ligi Konferencji Europy ze Zrnjskim Mostar. Poznaliśmy składy na to spotkanie.

„Wojskowi” przed dwoma tygodniami pokonali Bośniaków 2:1 i marzeniem kibiców ekipy z Łazienkowskiej byłoby powtórzenie tego rezultatu. Zespół postara się tego dokonać.

Wiadomo już, kogo do gry desygnował Kosta Runjaić.

Obok Josué wystąpią między innymi Steve Kapuadi i Radovan Pankov.

Start zawodów o godzinie 18:45. Transmisja w stacji TVP Sport oraz na Viaplay.

***

Składy na Legia Warszawa - Zrnjski Mostar:

LEGIA WARSZAWA:

Hładun; Pankov, Augustyniak, Kapuadi, Wszołek, Celhaka, Elitim, Kun, Josué, Pekhart, Muçi.

Ławka:

Tobiasz, Burch, Ribeiro, Kramer, Dias, Sokołowski, Gual, Rosołek, Jędrzejczyk, Kapustka, Slisz, Strzałek.

ZRNIJSKI MOSTAR:

Marić; Čorluka, Jakovljević, Radić, Memija, Čanađija, Senić, Ivančić, Malekinušić, Bilbija, Ćuže.

Ławka:

Sefo, Marin, Zlomislić, Sabljić, Kiš, Balić, Hrvanović, Mišić, Bradarić, Prskalo.

***

300 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa przeciwko Zrinjskiemu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy