Legia Warszawa: Kibice skandowali to po czwartej z rzędu porażce w Ekstraklasie. Ważne przesłanie fot. FotoPyK
Źródło: Samuel Szczygielski [Twitter]

Legia Warszawa uległa w niedzielnym meczu Ekstraklasy Stali Mielec 1:3. Jak przyjęli to sympatycy stołecznego klubu?

Stal Mielec objęła prowadzenie w spotkaniu z Legią Warszawa w 38. minucie, kiedy to do siatki trafił Iłla Szkuryn. Już w drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Krzysztof Wołkowicz oraz Kōki Hinokio, którym asystował zdobywca pierwszej bramki. Trafieniem odpowiedział na to Blaž Kramer, ale tego dnia legionistów stać było tylko na tyle.

Kibice gospodarzy zareagowali już po pierwszym golu dla Stali, kiedy to zaczęli intonować: „Legia grać, kur** mać”. To samo towarzyszyło zawodnikom, gdy schodzili do szatni na przerwę.

Na tym się nie skończyło. „Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie” - można było usłyszeć później.

Po meczu piłkarze Legii podeszli pod „Żyletę”. Co ciekawe oprócz tego co powyżej kibice zaczęli wtedy skandować: „Kosta Runjaić”. „Mocne poparcie ma w Warszawie trener Legii” - napisał na Twitterze Samuel Szczygielski z Meczyki.pl.

Jak zauważył Piotr Kamieniecki ze Sport.tvp.pl, szkoleniowiec stanął najbliżej trybuny ze wszystkich.

Drużyna prowadzona przez Runjaicia właśnie przegrała czwarty mecz ligowy z rzędu. Wcześniej uległa Jagiellonii Białystok, Rakowowi Częstochowa i Śląskowi Wrocław, ale jak widać, szkoleniowiec dalej może liczyć na przychylność najbardziej zagorzałych kibiców klubu.

***

Łukasz Jurkowski o decyzji dotyczącej Legii Warszawa. „Gardzę pazernymi świniami”

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Z wielkiego transferu nici?! Lech Poznań mógł przegapić okazję Z wielkiego transferu nici?! Lech Poznań mógł przegapić okazję Legia Warszawa marzy o tym transferze. „Bardzo intensywne rozmowy” Legia Warszawa marzy o tym transferze. „Bardzo intensywne rozmowy” Reprezentacja Polski: Michał Probierz skreślił finalistę Ligi Konferencji Europy przed EURO 2024 Reprezentacja Polski: Michał Probierz skreślił finalistę Ligi Konferencji Europy przed EURO 2024 Przyszłość Roberta Lewandowskiego przesądzona?! Stanowcza reakcja agenta Przyszłość Roberta Lewandowskiego przesądzona?! Stanowcza reakcja agenta Real Madryt chce wielkiego transferu. Może wydać na niego nawet ponad 100 milionów euro Real Madryt chce wielkiego transferu. Może wydać na niego nawet ponad 100 milionów euro Transfery - Relacja na żywo [12/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [12/05/2024] Dawid Szwarga szczerze o decyzji Rakowa Częstochowa. „Nie zgadzam się. Ubolewam nad tym” Dawid Szwarga szczerze o decyzji Rakowa Częstochowa. „Nie zgadzam się. Ubolewam nad tym”