Legia Warszawa lepsza w szlagierze. Dublet reprezentanta [WIDEO]

Legia Warszawa lepsza w szlagierze. Dublet reprezentanta [WIDEO] fot. Canal+ Sport

Legia Warszawa pokonała u siebie Widzewa Łódź w stosunku 3-1. Bohaterem rywalizacji był Ernest Muçi, który strzelił tego dnia dwie bramki.

Legia Warszawa po awansie do Ligi Konferencji Europy musiała wrócić do ligowej rzeczywistości. W spotkaniu 7. kolejki Ekstraklasy podejmowała na własnym stadionie Widzewa Łódź.

Bardzo szybko, bo już w 5. minucie udało się wyjść na prowadzenie, a to zasługa Ernesta Muçiego. Albańczyk wykorzystał podanie Kacpra Tobiasza, by chwilę później utonąć w objęciach kolegów.

Henrich Ravas ewidentnie pozazdrościł swojego koledze po fachu asysty, bo pod koniec pierwszej połowie skopiował jego dokonanie.

Słowacki golkiper znakomicie obsłuży Jordiego Sáncheza, który wyrównał stan rywalizacji.

Końcówka należała do wicemistrzów Polski. Najpierw z pola karnego uderzył reprezentant Albanii Ernest Muçi, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie, a rezultat w doliczonym czasie gry podwyższył Josue.

Portugalczyk wykorzystał rzut karny i było to jego gol numer trzy w tym sezonie Ekstraklasy.

Dzięki zwycięstwu przeciwko Widzewowi Łódź 3-1, Legia Warszawa awansowała w tabeli na fotel lidera. Pozostanie tam przynajmniej przez dwa tygodnie, bo przed nami przerwa reprezentacyjna.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jens Gustafsson wziął gracza Pogoni Szczecin na „poważne rozmowy”. „Musi lepiej reagować” Jens Gustafsson wziął gracza Pogoni Szczecin na „poważne rozmowy”. „Musi lepiej reagować” Finał Pucharu Polski: Składy na Pogoń Szczecin - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Finał Pucharu Polski: Składy na Pogoń Szczecin - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Na to czekał Xavi. FC Barcelona o krok od wyczekiwanego transferu Na to czekał Xavi. FC Barcelona o krok od wyczekiwanego transferu Sensacyjna oferta transferu Roberta Lewandowskiego?! Polak na szczycie listy życzeń Sensacyjna oferta transferu Roberta Lewandowskiego?! Polak na szczycie listy życzeń Legia Warszawa nie wydała zgody na występ wypożyczonego bramkarza w bezpośrednim meczu Legia Warszawa nie wydała zgody na występ wypożyczonego bramkarza w bezpośrednim meczu Kibice Wisły Kraków harcują przed finałem Pucharu Polski. „Mały remont w Stolicy” [FOTO] Kibice Wisły Kraków harcują przed finałem Pucharu Polski. „Mały remont w Stolicy” [FOTO] Carlitos „pracuje” na hitowy powrót. Wspiera swój przyszły zespół?! Carlitos „pracuje” na hitowy powrót. Wspiera swój przyszły zespół?!