Legia Warszawa: Marko Vešović podpisał kontrakt z nową drużyną [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Marko Vešović podpisał kontrakt z nową drużyną [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Karabach Agdam

Karabach Agdam poinformował o sprowadzeniu Marko Vešovicia, byłego już piłkarza Legii Warszawa.

Marko Vešović pozostawał bez przynależności klubowej od 30 czerwca, po tym, jak wygasła jego umowa z warszawską Legią. Początkowo wydawało się, że pozostanie on w stolicy, jednak przez kwestie pozasportowe działacze mistrzów Polski postanowili z niego zrezygnować.

Jakiś czas później w mediach pojawiły się natomiast spekulacje sugerujące, że 29-latek pozostanie jednak w Ekstraklasie. W kontekście pozyskania Czarnogórca wymieniano Wisłę Kraków oraz Cracovię.

Prawy defensor okazał się jednak dla tych ekip zbyt drogi, dlatego też musiał poszukać dla siebie innej opcji. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Karabach Agdam.

Vešović przenosi się do tej ekipy w ramach wolnego transferu. Warunki umowy indywidualnej nie są jednak znane.

Zawodnik przebywa obecnie w Austrii, gdzie dołączył do azerskiego zespołu, który przygotowuje się tam do startu nowego sezonu.

Urodzony w Podgoricy defensor występował w Legii od stycznia 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 82 mecze, a jego dorobek to trzy gole i 14 asyst.

Czarnogórzec zmagał się przez ostatni rok z kontuzją zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” OFICJALNIE: Mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów odwołany. Al-Ittihad odmówiło wyjścia na boisko OFICJALNIE: Mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów odwołany. Al-Ittihad odmówiło wyjścia na boisko OFICJALNIE: Borussia Dortmund dopięła swego w sprawie młodej gwiazdki OFICJALNIE: Borussia Dortmund dopięła swego w sprawie młodej gwiazdki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy