Legia Warszawa osłabiona na mecz z Wartą Poznań. Czterech zawodników poza kadrą

Legia Warszawa osłabiona na mecz z Wartą Poznań. Czterech zawodników poza kadrą
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Trener Kosta Runjaić nie będzie mógł w piątkowym spotkaniu Legii Warszawa z Wartą Poznań skorzystać z usług Tomáša Pekharta, Ernesta Muçiego, Blaža Kramera i Mattiasa Johanssona.

„Wojskowi” znajdują się w stosunkowo komfortowej sytuacji na drugim miejscu w tabeli Ekstraklasy. Wynika to z posiadania dziewięciopunktowej przewagi nad trzecim Lechem Poznań.

Jednocześnie tracą oni osiem „oczek” do prowadzącego Rakowa Częstochowa, co jeszcze nie zamyka definitywnie ich szans na wywalczenie mistrzostwa kraju. Aby jednak odwrócić losy tej rywalizacji, potrzebują kompletu zwycięstw do końca rozgrywek z jednoczesnym zaliczeniem paru wpadek przez „Medaliki”.

Legii Warszawa może być jednak trudno zrealizować zależną od siebie część planu, ponieważ do wyjazdowego piątkowego starcia z Wartą Poznań (21 kwietnia o godzinie 20:30) przystąpią bez czterech zawodników, w tym podstawowego duetu napastników w układance trenera Kosty Runjaicia.

Mowa tu o Tomášu Pekhartcie i Erneście Muçim. Pierwszy z nich walczy z infekcją. Z kolei drugi nie uporał się z urazem mięśniowym odniesionym w trakcie ostatniej potyczki z Lechem Poznań (2:2).

Poza nimi w spotkaniu z „Zielonymi” nie zobaczymy Blaža Kramera i Mattiasa Johanssona. Obaj nie są jeszcze gotowi do gry w pierwszym zespole po ostatnich kontuzjach.

Pozostali zawodnicy cieszą się dobrym zdrowiem i pozostają do dyspozycji niemieckiego szkoleniowca.

***

Kosta Runjaić przyznaje: To podoba mi się w naszym nowym zawodniku

Legia Warszawa: Najpierw powrót Kacpra Tobiasza do składu, potem transfer?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy