Legia Warszawa: Problemy Blaža Kramera

Legia Warszawa: Problemy Blaža Kramera fot. Legia Warszawa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Blaž Kramer może nie być zdolny do gry przez długi czas - informuje Legia.net.

Przygoda Blaža Kramera z Legią Warszawa rozpoczęła się latem. Słoweniec długo czekał na debiut w nowych barwach, do czego przyczyniła się kontuzja. Napastnik miał problemy z mięśniem przywodzicielem i spojeniem łonowym. Potrzebna była operacja. W końcu we wrześniu pojawił się na murawie w meczu ligowym z Rakowem Częstochowa. W sumie jesienią zanotował osiem występów w Ekstraklasie i dwa w Pucharze Polski, trafiając do siatki w starciu z Wisłą Płock.

Pod koniec rundy piłkarz znowu zaczął narzekać na ból i niestety okazuje się, że sprawa jest poważna.

W czwartek piłkarze Legii wznowili treningi. Na zajęciach grupowych zabrakło Kramera. Kolejny zabieg nie jest potrzebny, ale jak pisze Legia.net, musi on brać leki i przejść rehabilitację. W pełni sił może nie być nawet przez trzy-cztery miesiące. Taka pauza oznaczałaby ominięcie przynajmniej kilku spotkań ligowych zespołu.

Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja. Kontrakt zawodnika z warszawskim klubem jest ważny do połowy 2025 roku.

Legia rozpocznie wiosenne zmagania w Ekstraklasie od meczu z Koroną Kielce, który odbędzie się 29 stycznia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy