Legia Warszawa z jeszcze jednym hitowym transferem?!

Legia Warszawa z jeszcze jednym hitowym transferem?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jak udało nam się ustalić, Legia Warszawa negocjuje transfer Lirima Kastratiego z Dinama Zagrzeb.

Legia Warszawa jest w ostatnich godzinach okna transferowego (okno w Polsce zamyka się 1 września) niezwykle aktywna na rynku transferowym. O krok od dołączenia do mistrzów Polski znajduje się Ihor Charatin. Ponadto działacze próbują też sprowadzić Deiana Sorescu.

Okazuje się jednak, że to nie koniec wzmocnień. Jak udało nam się ustalić, w polskiej stolicy zabiegają też o zawodnika, który mógłby wzmocnić rywalizację w formacji ofensywnej.

W ostatnich godzinach prowadzone są negocjacje w kwestii pozyskania reprezentanta Kosowa Lirima Kastratiego z Dinama Zagrzeb.

Mistrzowie Polski chcieliby sprowadzić tego gracza w ramach wypożyczenia z opcją wykupu, z kolei mistrzowie Chorwacji chcą go sprzedać.

Rozmowy trwają, a "Wojskowi" są niezwykle zdeterminowani, by ściągnąć piłkarza, który wniesie jakość do formacji ofensywnej. Z naszych informacji wynika, że kwota transferu może zamknąć się nawet w okolicach półtora miliona euro.

22-letni skrzydłowy, który może grać też jako środkowy napastnik i ofensywny pomocnik, trafił do Dinama Zagrzeb w lutym 2020 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie 51 meczów, a jego dorobek to cztery gole i dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy