Legia Warszawa: Z Rakowem Częstochowa niemalże w najmocniejszym składzie. Jeden nieobecny [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Z Rakowem Częstochowa niemalże w najmocniejszym składzie. Jeden nieobecny [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa przystąpi do sobotniego meczu z Rakowem Częstochowa w niemalże najmocniejszym składzie. Trener Kosta Runjaić nie będzie mógł liczyć tylko na jednego zawodnika.

Legia Warszawa i Raków Częstochowa to drużyny, które w sobotnie popołudnie zmierzą się w hicie Ekstraklasy. Dla pierwszej z tych ekip to być może ostatnia szansa, by włączyć się do walki o mistrzostwo Polski.

Podopieczni Kosty Runjaicia mają z rywalem rachunki do wyrównania. Kiedy bowiem drużyny te mierzyły się ze sobą w rundzie jesiennej, gracze Marka Papszuna wygrali przekonująco, bo 4-0.

W stolicy panuje zatem chęć rewanżu.

Nastroje przy Łazienkowskiej są niewątpliwie dobre. Tym bardziej że niemiecki trener Legii Warszawa znalazł się w dobrej sytuacji, bo wielu jego podopiecznych wróciło do treningów.

Tak naprawdę Runjaić musi zmagać się tylko z jedną absencją, bo nadal kontuzjowany jest Blaž Kramer.

Słoweniec rozpoczął już indywidualne treningi, ale na razie nie jest gotów, by pokazać się w warunkach meczowych.

Początek meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy