Leicester City zabezpiecza się na przyszłość. Następca Ricardo Pereiry wytypowany!

Leicester City zabezpiecza się na przyszłość. Następca Ricardo Pereiry wytypowany!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Leicester Mercury

Leicester City zamierza w nadchodzącym czasie uważnie przyglądać się postawie prezentowanej przez Noussaira Mazraouiego z Ajaksu Amsterdam.

Ekipa z King Power Stadium prezentuje się wyśmienicie w początkowej fazie rozgrywek i po rozegraniu dziesięciu kolejek plasuje się na wysokim trzecim miejscu w tabeli Premier League.

Obecnie niewiele na to wskazuje, aby popularne „Lisy” miały powtórzyć wyczyn z sezonu 2015/2016, kiedy to zostały sensacyjnym mistrzem kraju, ale mają spore szanse na to, aby znaleźć się w gronie czterech najlepszych drużyn.

Bez względu na wynik wykręcony przez Leicester City na zakończenie obecnej kampanii wiadome jest, że ponownie pod klubem ustawi się sznurek chętnych zespołów pragnących pozyskać ich najlepszych piłkarzy, a do takich należy niewątpliwie Ricardo Pereira.

Reprezentant Portugalii jest jednym z filarów defensywy angielskiej drużyny i wzbudza zainteresowanie swoją osobą ze strony bogatszych europejskich ekip. Zespół z King Power Stadium jest świadomy, że nie będzie mógł na siłę zatrzymać 26-latka w swoich szeregach i dlatego rozgląda się za rynku za jego potencjalnym następcą.

Dziennikarze „Leicester Mercury” uważają, że takowy został już wytypowany i jest nim Noussair Mazraoui z Ajaksu Amsterdam. Wychowanek holenderskiego klubu wskoczył do pierwszej kadry aktualnego mistrza kraju przed startem minionego sezonu i bardzo szybko stał się jego pewnym punktem.

Marokańczyk ma na razie problemy z regularną grą w trwających rozgrywkach z uwagi na drobne urazy oraz pojawienie się dużego talentu w osobie Sergiño Desta, ale nie przeszkadza mu to cieszyć się sporym zainteresowaniem, ponieważ poza „Lisami” obserwują go też wysłannicy Tottenhamu, Valencii oraz Romy.

21-latek, mogący również występować na pozycji lewego obrońcy i defensywnego pomocnika, ma w sumie 65 występów na swoim koncie w barwach Ajaksu, w których stzrelił cztery bramki oraz zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy