Liga Mistrzów: İstanbul Başakşehir odmawia wznowienia meczu z PSG

Liga Mistrzów: İstanbul Başakşehir odmawia wznowienia meczu z PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Get French Football News

İstanbul Başakşehir nie zgodzi się na wznowienia spotkania przeciwko Paris Saint-Germain, jeżeli przy ławce rezerwowych obu zespołów dalej będzie pracował rumuński sędzia techniczny - Sebastian Colţescu.

Spotkanie pomiędzy francuską a turecką drużyną zostało przerwane po nieco ponad kwadransie ze względu na użycie słów o rasistowskim charakterze przez czwartego arbitra w stosunku do osoby Pierre'a Webó.

Kameruńczyk zbyt ostro wyrażał swoje niezadowolenie w stosunku do pracy wykonywanej przez sędziego Ovidiu Haţegana, który po zapytaniu, którego z członków sztabu szkoleniowego ma ukarać kartką usłyszał - „tego czarnego faceta”. Po tych słowach w pobliżu obu ławek rezerwowych wybuchło spore zamieszanie, które doprowadziło do zejścia obu ekip z boiska.

Przedstawiciele UEFA liczyli na to, że po kilkunastu minutach sytuacja zostanie unormowana i zawodnicy jednej i drugiej drużyny wrócą do rywalizacji o 22:00. 

O tej godzinie w tunelu pojawili się jednak tylko piłkarze Paris Saint-Germain. Z kolei gracze İstanbulu Başakşehir odmówili wyjścia na murawę, jeżeli w dalszym ciągu jedną z odpowiedzialnych osób za przebieg tego pojedynku będzie Sebastian Colţescu.

Mistrz Turcji domaga się zastąpienia go kimś z VAR-u i wówczas będzie skłonny dokończyć przerwane zawody. Problem w tym, że jest to niemożliwe ze względu na przepisy UEFA o liczbie sędziów VAR.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy