Lille szuka następcy José Fonte. Kandydat z Serie A

Lille szuka następcy José Fonte. Kandydat z Serie A
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ignazio Genuardi [Twitter]

Lille OSC nosi się z zamiarem wzmocnienia środka obrony, celem zastąpienia wiekowego José Fonte. W miejsce kapitana francuskiej drużyny sprowadzony może zostać Marash Kumbulla - przekazał Ignazio Genuardi.

Portugalczyk już kilka miesięcy temu miał żegnać się z „Mastifami”, ale nieoczekiwanie podpisał jeszcze jeden kontrakt. Konsensus obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.
To czas, jaki klub chce poświęcić na znalezienie następcy kończącego pod koniec grudnia 39. urodziny stopera.

Jak informuje Ignazio Genuardi, na pierwszy plan wysuwania się kandydatura dobrego znajomego Paulo Fonseki, opiekuna zespołu.

Marash Kumbulla był prowadzony przez Portugalczyka w Romie. Co więcej, trafił tam za jego aprobatą.

Dziś Albańczykowi nie po drodze z José Mourinho, który nie tylko woli stawiać na innych zawodników, ale i skłania się ku wzmocnieniu pozycji środkowego obrońcy.

Idąc tym tropem, 22-latek sprowadzony za około 30 milionów euro z Hellasu Verona, może jak najbardziej opuścić Stadio Olimpico.

Genuardi dodaje, że piłkarz mierzący 191 centymetrów wzrostu, znajduje się również na radarach kilku innych ekip z Włoch.

Jego łączony dorobek w Serie A to 66 spotkań i dwa gole. W tym sezonie wybiegał na boiska raptem cztery razy, stąd chęć zmiany otoczenia i zainteresowanie Fonseki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy