Liverpool reaguje na świetny występ przeciwko Realowi Madryt. Dwóch pomocników w trakcie rozmów kontraktowych

2025-11-08 11:59:06; Aktualizacja: 3 godziny temu
Liverpool reaguje na świetny występ przeciwko Realowi Madryt. Dwóch pomocników w trakcie rozmów kontraktowych Fot. IMAGO / Propaganda Photo
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Fabrizio Romano

Liverpool rozpoczął starania w kwestii przedłużenia współpracy z Dominikiem Szoboszlaiem i Ryanem Graveberchem - informuje Fabrizio Romano.

W środku tygodnia „The Reds” przerwali sześciomeczową passę zwycięstw Realu Madryt. Z dobrej strony pokazał się cały środek pola.

61. minuta przyniosła rzut wolny. Po centrze Dominika Szoboszlaia do siatki trafił Alexis Mac Allister. Tej dwójce w niczym nie ustępował Ryan Gravenberch.

Są tego efekty.

Jak przekazał Fabrizio Romano, Liverpool dąży do przedłużenia kontraktów z Szoboszlaiem i Gravenberchem.

Węgier jest już po wstępnych rozmowach, a strony mają jasność co do tego, że chcą kontynuować współpracę. Anglicy są gotowi dać zawodnikowi podwyżkę.

Jeśli chodzi o Holendra, tu sprawa dopiero raczkuje. Możemy jednak oczekiwać, że w najbliższych tygodniach temat się rozwinie.

Obecne umowy graczy środka pola obowiązują do 30 czerwca 2028 roku.

Kluczowe postacie w układance Arne Slota podczas obecnego sezonu występują regularnie.

Dorobek reprezentanta „Jedenastki Narodowej” to 15 meczów, dwa gole i pięć asyst. Piłkarz z 23 występami w kadrze „Oranje” wybiegał na boiska 11 razy, co zaowocowało trzema bramkami oraz dwoma asystami.