Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro

Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro fot. cowardlion / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Liverpool znajduje się w gronie angielskich zespołów zainteresowanych Maximilianem Beierem z Hoffenheim - poinformował Florian Plettenberg ze Sky.

Młodzieżowy reprezentant Niemiec pokazuje się z bardzo dobrej strony na obecnym etapie zmagań w Bundeslidze za sprawą zanotowania sześciu trafień i czterech asyst w trzynastu występach.

Dzięki temu zwrócił na siebie uwagę silniejszych drużyn. Wśród nich znajduje się pokaźna grupa angielskich ekip na czele z Liverpoolem, o czym poinformował Florian Plettenberg ze Sky.

Hoffenheim zdaje sobie sprawę, że nie będzie w stanie zatrzymać wychowanka na długo w swoich szeregach. Jednocześnie jest dostatecznie zabezpieczony, ponieważ w jego kontrakcie obowiązującym do 30 czerwca 2027 roku widnieje klauzula odstępnego w wysokości około 30 milionów euro, która będzie aktywna latem.

Maximilian Beier nie zamierza jednocześnie naciskać w trakcie zimowego okna transferowego na otrzymanie zgody na zmianę barw, ponieważ zależy mu na pewnym notowaniu regularnych występów w nadziei na to, że otrzyma zaproszenie od selekcjonera Juliana Naglesmanna na marcowe zgrupowanie lub znajdzie się od razu jako debiutant w kadrze na EURO 2024.

Obecnie jest on członkiem reprezentacji Niemiec U-21, gdzie ostatnio miał okazję pokazać się na tle rówieśników z Polski w wygranym meczu eliminacyjnym Mistrzostw Europy U-21 (3:1).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy