LKS Goczałkowice-Zdrój: Adam Danch na testach [OFICJALNIE]

LKS Goczałkowice-Zdrój: Adam Danch na testach [OFICJALNIE]
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: LKS Goczałkowice-Zdrój

Adam Danch przebywa od niedawna na testach w trzecioligowym LKS-ie Goczałkowice-Zdrój. Obrońca wystąpił w sparingu przeciwko Piastowi Gliwice.

Adam Danch z końcem 2021 roku definitywnie rozstał się z Arką Gdynia. W rundzie jesiennej zaliczył łącznie trzy występy w I lidze, w tym jeden od pierwszej minuty.

Od tego czasu 34-latek pozostaje bez nowego pracodawcy. Wielce prawdopodobne, że w najbliższym czasie przesądzi się jego przyszłość, bowiem przebywa on aktualnie na testach w trzecioligowym LKS-ie Goczałkowice-Zdrój.

Środkowy obrońca miał okazję zagrać w sobotnim sparingu przeciwko ekstraklasowemu Piastowi Gliwice. Wystąpił wówczas od pierwszej minuty i określono go jako „zawodnika testowego”. LKS Goczałkowice-Zdrój przegrał spotkanie z wyżej notowanym rywalem 1-5. W składzie zabrakło Łukasza Piszczka.

W przypadku podpisania kontraktu z Danchem, zespół dokona solidnego wzmocnienia przed rundą wiosenną. Na półmetku rozgrywek LKS Goczałkowice-Zdrój zasiada na fotelu lidera swojej grupy III ligi, a nad znajdującymi się na drugim miejscu rezerwami Zagłębia Lubin ma jeden punkt przewagi.

Dwukrotny reprezentant Polski nie grał dotychczas na poziomie trzeciej ligi. Większość swojej kariery spędził w Ekstraklasie, gdzie wystąpił łącznie w 282 meczach. W poprzednim sezonie walczył z pierwszoligową Arką Gdynia o awans do elity.

Danch jest znany z dobrej skuteczności pod bramką rywala. Dla Górnika Zabrze trafiał dziewięciokrotnie, natomiast w Arce Gdynia licznik zatrzymał się na pięciu golach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy