ŁKS Łódź sięgnął po niedawnego piłkarza spadkowicza z Ekstraklasy [OFICJALNIE]

ŁKS Łódź sięgnął po niedawnego piłkarza spadkowicza z Ekstraklasy [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o pozyskaniu Leventa Gülena grającego do niedawna w Miedzi Legnica.

Levent Gülen podpisał z ŁKS-em Łódź umowę ważną do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 29-letni środkowy obrońca przeniósł się do beniaminka Ekstraklasy na zasadzie wolnego transferu po wcześniejszym rozstaniu z Miedzią Legnica, a więc spadkowiczem z najwyższego polskiego szczebla.

Szwajcar reprezentował jej barwy przez jeden sezon, rozgrywając 27 meczów w lidze.

Przed trafieniem do Polski były juniorski i młodzieżowy reprezentant swojego kraju był związany z Grasshopper Club Zürich, Kayserisporem, FC Vaduz, Ankarasporem oraz Wolos.

„Szwajcarski defensor tureckiego pochodzenia znany jest z szybkości, dynamiki i boiskowej zawziętości, do tego, co podkreślali jego byli szkoleniowcy, potrafi poradzić sobie w różnych ustawieniach taktycznych” - wita go w swoich szeregach ŁKS.

Łodzianie rozpoczęli zmagania w Ekstraklasie od zdobycia sześciu punktów w pięciu spotkaniach, co daje im obecnie jedenaste miejsce w tabeli.

Wcześniej pozyskali oni w ramach letniego okna Piotra Głowackiego, Antona Fase'a, Marcina Flisa, Engjëlla Hotiego, Jakuba Letniowskiego, Adriena Louveau, Adriana Małachowskiego, Daniego Ramíreza, Kaya Tejana, a do tego doszły wykupy Michała Mokrzyckiego i Artemijusa Tutyškinasa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy