ŁKS Łódź straci gwiazdę? Pirulo na celowniku trzech klubów z Ekstraklasy

ŁKS Łódź straci gwiazdę? Pirulo na celowniku trzech klubów z Ekstraklasy fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Weszlo.com

Pirulo z ŁKS-u Łódź jest przymierzany do zasilenia szeregów Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Piasta Gliwice oraz Radomiaka Radom - uważa Szymon Janczyk z Weszlo.com.

Hiszpański pomocnik należy do grona wyróżniających się zawodników występujących na zapleczu Ekstraklasy. Świadczy o tym między innymi fakt, że w 17 rozegranych meczach w rundzie jesiennej zdobył pięć bramek oraz zanotował taką samą liczbę asyst w barwach łódzkiego klubu.

W zaistniałej sytuacji nikogo nie może dziwić fakt, że przychylnym okiem w kierunku ewentualnego zatrudnienia 29-letniego zawodnika spoglądają takie zespoły z naszej elity jak Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piast Gliwice czy Radomiak Radom.

ŁKS liczy się w dalszym ciągu w grze o wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego wolałby uniknąć konieczność rozstania z jednym ze swoich wiodących piłkarzy.

Pierwszoligowiec ma w tym aspekcie mocny argument po swojej stronie, ponieważ w zawartym z graczem kontrakcie obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku zawarł klauzulę odstępnego na poziomie 500 tysięcy euro.

Żadna z wymienionych wyżej drużyn nie zamierza jej aktywować, ale mimo to spróbuje wykorzystać otwartość Pirulo na zaliczenie powrotu do Ekstraklasy.

Szymon Janczyk z Weszlo.com przekonuje, że najbliżej osiągnięcia ewentualnego porozumienia z ekipą z Łodzi jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza, skłonny przeznaczyć 300 tysięcy euro na transfer.

On sam nie pali się jednak do zaakceptowania oferty „Słoni”, ponieważ nie widzi mu się zanotowanie ewentualnego szybkiego spadku do I ligi. Zdecydowanie chętniej spogląda w kierunku Radomiaka oraz Piasta. Te zespoły nie planują w wystarczającym stopniu zbliżyć się do minimalnych oczekiwań ŁKS-u (400 tysięcy euro). W związku z tym na dziś transfer z udziałem 29-latka wydaje się mało prawdopodobny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy