ŁKS Łódź straci gwiazdę? Pirulo na celowniku trzech klubów z Ekstraklasy

ŁKS Łódź straci gwiazdę? Pirulo na celowniku trzech klubów z Ekstraklasy fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Weszlo.com

Pirulo z ŁKS-u Łódź jest przymierzany do zasilenia szeregów Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Piasta Gliwice oraz Radomiaka Radom - uważa Szymon Janczyk z Weszlo.com.

Hiszpański pomocnik należy do grona wyróżniających się zawodników występujących na zapleczu Ekstraklasy. Świadczy o tym między innymi fakt, że w 17 rozegranych meczach w rundzie jesiennej zdobył pięć bramek oraz zanotował taką samą liczbę asyst w barwach łódzkiego klubu.

W zaistniałej sytuacji nikogo nie może dziwić fakt, że przychylnym okiem w kierunku ewentualnego zatrudnienia 29-letniego zawodnika spoglądają takie zespoły z naszej elity jak Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Piast Gliwice czy Radomiak Radom.

ŁKS liczy się w dalszym ciągu w grze o wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego wolałby uniknąć konieczność rozstania z jednym ze swoich wiodących piłkarzy.

Pierwszoligowiec ma w tym aspekcie mocny argument po swojej stronie, ponieważ w zawartym z graczem kontrakcie obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku zawarł klauzulę odstępnego na poziomie 500 tysięcy euro.

Żadna z wymienionych wyżej drużyn nie zamierza jej aktywować, ale mimo to spróbuje wykorzystać otwartość Pirulo na zaliczenie powrotu do Ekstraklasy.

Szymon Janczyk z Weszlo.com przekonuje, że najbliżej osiągnięcia ewentualnego porozumienia z ekipą z Łodzi jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza, skłonny przeznaczyć 300 tysięcy euro na transfer.

On sam nie pali się jednak do zaakceptowania oferty „Słoni”, ponieważ nie widzi mu się zanotowanie ewentualnego szybkiego spadku do I ligi. Zdecydowanie chętniej spogląda w kierunku Radomiaka oraz Piasta. Te zespoły nie planują w wystarczającym stopniu zbliżyć się do minimalnych oczekiwań ŁKS-u (400 tysięcy euro). W związku z tym na dziś transfer z udziałem 29-latka wydaje się mało prawdopodobny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy