Luciena Favre ponownie w Ligue 1? Walczy o posadę z TRZEMA trenerami

Luciena Favre ponownie w Ligue 1? Walczy o posadę z TRZEMA trenerami fot. Federico Guerra Moran / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L'Équipe

Lucien Favre pozostaje bez pracy ledwie od pół roku, a już połączono go z szeregiem klubów. Najnowszy to Girondins Bordeaux, gdzie jest jednym z czterech kandydatów do objęcia drużyny - informuje „L'Équipe”.

Szwajcarski trener w ostatnich tygodniach znajdował się na radarach Crystal Palace, OGC Nice, Fenerbahçe czy Evertonu. Najbliżej był tej pierwszej ekipy, ale finalnie zdecydował się odrzucić jej oferty i wciąż jest dostępny.

To próbuje teraz wykorzystać Gérard Lopez. Były właściciel Lille OSC gotowi się do przejęcia Girondins Bordeaux i uznał, że Jean-Louis Gasset to za niska półka jak na klub tej renomy.

Lucien Faivre został umieszczony na liście życzeń obok trzech innych szkoleniowców. Wybrańcami Hiszpana są jeszcze David Guion (do niedawna trener Stade de Reims), Vladimir Petković (selekcjoner Szwajcarii) i João Sacramento (asystent José Mourinho w Romie).

„L'Équipe” informuje, że rozmowy z całą czwórką trwają, a Lopez ma wejść oficjalnie w posiadanie nowego podmiotu już w piątek.

Wracając do 63-latka będącego bez pracodawcy od pół roku po odejściu z Borussii Dortmund, jeśli przyjąłby on ofertę, byłoby to równoznaczne z jego powrotem do Ligue 1, w której miał już okazję pracować, prowadząc przez dwa lata OGC Nice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy