Ma trafić do Legii Warszawa, oglądał z trybun mecz z Lechem Poznań

Ma trafić do Legii Warszawa, oglądał z trybun mecz z Lechem Poznań
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+ Sport

Spotkanie pomiędzy Legią a Lechem Poznań na stadionie warszawskiego klubu oglądał Marc Gual.

Temat transferu Marca Guala do Legii Warszawa nie jest nowy. W lutym Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl informował o testach medycznych piłkarza i naszykowanej dla niego przez klub ze stolicy naszego kraju umowie przedwstępnej z myślą o przeprowadzce latem. Kontrakt między stronami ma być ważny do połowy 2026 roku.

Wszystko wskazuje na to, że po drodze nic się nie wysypało. 27-latek siedział na trybunach w trakcie niedzielnego hitu pomiędzy legionistami a Lechem Poznań. Zawodnika Jagiellonii Białystok uchwyciły kamery.

W poprzednim roku Gual został wypożyczony do zespołu z województwa podlaskiego z SK Dnipro-1. Zdaniem mediów zimą rozwiązał kontrakt z ukraińskim klubem, co oznaczałoby, że do nowej drużyny, czytaj Legii, będzie mógł dołączyć na zasadzie wolnego transferu.

W trwającym sezonie piłkarz zdobył 10 bramek i zanotował cztery asysty w Ekstraklasie. W marcu trafiał do siatki w starciach z Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin. Nieco wcześniej gracz z Półwyspu Iberyjskiego borykał się z urazem, ale nie okazał się on poważny.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy