Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony

Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Martin Liberman [Twitter]

Związany obecnie z Boca Juniors Valentín Barco niebawem powinien przenieść się do Manchesteru City - podaje Martin Liberman.

O tym, że Manchester City doszedł do porozumienia w sprawie warunków indywidualnych z Valentínem Barco, informował już niedawno Germán García Grova. Do dopięcia transferu pozostało osiągnięcie konsensusu z Boca Juniors. Z najnowszych doniesień Martina Libermana wynika, iż nie będzie z tym problemu. Dziennikarz napisał wprost na Twitterze, że 19-letni lewy obrońca przejdzie do „The Citizens”.

Liberman przekazał bardzo ciekawe informacje dotyczące przeprowadzki Argentyńczyka na Etihad Stadium.

„Barco będzie grał dla Manchesteru City. Co więcej - ten przekazał już nawet piłkarzowi indywidualny plan żywieniowy i rozpiskę treningów siłowych. Angielski klub i Pep Guardiola chcą przyjąć go na przełomie grudnia i stycznia z przynajmniej 70 kilogramami wagi, aby później doprowadzić go do 73-74. Aktualnie waży 64” - czytamy.

Barco szkoli się w Boca Juniors od 2014 roku. W pierwszym zespole rozegrał na razie 23 mecze (gol i trzy asysty).

W tym roku boczny defensor brał udział w Mistrzostwach Świata do lat 20 (cztery występy). Argentyńczycy doszli do 1/8 finału.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy