Manchester City: Nowy przypadek zarażenia koronawirusem w zespole [OFICJALNIE]

Manchester City: Nowy przypadek zarażenia koronawirusem w zespole [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester City I The Manchester Evening News

Eric García jest zarażony koronawirusem - poinformował Manchester City.

Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa otrzymał zarówno 19-letni środkowy obrońca, jak i inny pracownik klubu. Obaj zostali odizolowani od zespołu „The Citizens”.

To już kolejne przypadki w szeregach MC. W święta Bożego Narodzenia klub potwierdził zarażenia Gabriela Jesusa, Kyle’a Walkera i dwóch innych pracowników klubu. Kilka dni później wykryto następne, co zaowocowało przełożeniem poniedziałkowego meczu ligowego „The Citizens” z Evertonem.

Dzisiaj MC zmierzy się z Chelsea. Mimo nowych zarażeń spotkanie ma odbyć się zgodnie z planem, czyli rozpocznie się o 17:30.

Dodajmy, że już w środę City czekają derby z Manchesterem United w ramach 1/2 finału Pucharu Ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy