Manchester City robi porządek w deadline. OFICJALNIE: Bardzo ciekawa przeprowadzka Angeliño

Manchester City robi porządek w deadline. OFICJALNIE: Bardzo ciekawa przeprowadzka Angeliño
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RB Lipsk

Angeliño zasilił szeregi RB Lipsk na zasadzie krótkoterminowego transferu z Manchesteru City.

Julian Nagelsmann domagał się od dłuższego czasu sprowadzenia do drużyny bocznego obrońcy. Początkowo wydawało się, że zostanie nim Benjamin Henrichs.

Transakcja z udziałem byłego gracza Bayeru Leverkusen nie doszła jednak do skutku i dlatego przedstawiciele klubu zaczęli rozglądać się na rynku za inną atrakcyjną opcją i ostatecznie zapewnili sobie prawo do tymczasowego korzystania z usług Angeliño z Manchesteru City.

Hiszpan przenosi się do Lipska na zasadzie półrocznego wypożyczenia z angielskiego zespołu bez możliwości definitywnego wykupu po zakończeniu obecnego sezonu.

23-latek trafił do „The Citizens” po raz drugi w swojej karierze na początku lipca ubiegłego roku. Od tego czasu nie udało mu się jednak zyskać zaufania Pepa Guardioli, który tylko dwunastokrotnie wpuścił go na boisko. Lewy obrońca w rozegranych spotkaniach zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy