Manchester City wraca do treningów [OFICJALNIE]

Manchester City wraca do treningów [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester City

Manchester City potwierdził wznowienie treningów w swoim centrum szkoleniowym.

W poniedziałek „The Citizens” mieli zmierzyć się z Evertonem w Premier League. Spotkanie jednak przełożono z powodu nowych zarażeń koronawirusem w szeregach City. Zdaniem brytyjskich mediów do zarażonych już wcześniej Gabriela Jesusa i Kyle’a Walkera doszło kolejnych trzech piłkarzy. Oprócz odwołania meczu MC zamknął swoje obiekty treningowe.

Dzisiaj zostały one częściowo otworzone.

„Po kolejnej serii testów nie zanotowaliśmy nowych pozytywnych wyników. Bezpieczeństwo pozostaje naszym priorytetem i będziemy działać z wielką ostrożnością. Budynki szkoleniowe zostały gruntownie wyczyszczone w ciągu ostatnich 48 godzin. Większość z nich pozostanie zamknięta, a wznowione zostaną jedynie podstawowe działania treningowe. W najbliższych dniach będziemy przeprowadzać kolejne testy. Ich wyniki podyktują kolejne kroki” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez „The Citizens”.

Planowo w niedzielę MC czeka spotkanie z Chelsea (początek o 17:30). Jego rozegranie cały czas stoi jednak pod znakiem zapytania.

Premier League: Meczu Tottenhamu z Fulham dzisiaj nie będzie [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy