Manchester United i Liverpool stoczą bój o bramkarza. To jeden z najlepszych w lidze

Manchester United i Liverpool stoczą bój o bramkarza. To jeden z najlepszych w lidze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mirror

Liverpool dołącza do Manchesteru United w staraniach o Đorđe Petrovicia - informuje „Daily Mirror”.

Liverpool oraz Manchester United w niedzielne popołudnie zmierzą się ze sobą w Premier League w ramach „Bitwy o Anglię”. Wydaje się, że nieznacznym faworytem są goście, którzy w ostatnich tygodniach prezentują równą i co najważniejsze dobrą formę.

Kiedy obie te ekipy grały ze sobą w sierpniu 2022 roku, to lepsze okazały się „Czerwone Diabły”, które pokonały rywala w stosunku 2-1. A jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy o 17:30.

Specjalnego smaczku całej rywalizacji dodaje fakt, że zdaniem „Daily Mirror” oba te zespoły interesują się tym samym zawodnikiem. Na radary trafił Đorđe Petrović, o którym już w kontekscie drużyny Erika ten Haga przebąkiwano.

23-latek od kwietnia występuje w MLS, gdzie przywdziewa trykot New England Revolution. Za swoje występy zbiera bardzo dobre recenzje, a eksperci klasyfikują go w gronie najlepszych golkiperów rozgrywek.

Zarówno Manchester United, jak i Liverpool bacznie śledzą jego poczynania i bardzo możliwe, że w lecie stoczą bój o jego podpis.

W obu przypadkach Serb miałby na początku pełnić raczej funkcję zmiennika odpowiednio dla Davida de Gei lub Alissona. Nie ma jednak wątpliwości, że w obu przypadkach miałby się od kogo uczyć.

Dwukrotny reprezentant swojego kraju rozegrał w tym sezonie MLS już dwa spotkanie i dwukrotnie notował czyste konta.

Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa 31 grudnia 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy