Manchester United i Real Madryt włączają się do walki o Škriniara?!

Manchester United i Real Madryt włączają się do walki o Škriniara?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” przekonuje, że Milan Škriniar to najnowszy cel transferowy Manchesteru United oraz Realu Madryt.

Na początku bieżącego miesiąca włoskie media obwieściły, że Inter Mediolan jest skłonny rozważyć sprzedaż słowackiego defensora. Oczekuje jednak przy tym minimum 70 milionów euro, co z miejsca sprawiło, że zainteresowanie Manchesteru City spadło. W grze pozostała FC Barcelona, która cały czas zastanawia się nad złożeniem oferty za 25-latka. Tymczasem do walki o defensora włączyły się dwa inne kluby.

Zarówno „Czerwone Diabły”, jak i „Królewscy” rozpatrują angaż Škriniara jako ruch strategiczny. Na Old Trafford miałby on utworzyć parę stoperów z Harrym Maguire’em, zaś w stolicy Hiszpanii jest on typowano do zastąpienia 34-letniego Sergio Ramosa.

Według „Daily Mirror” obie te ekipy są skłonne zaoferować spore pieniądze, aby wyrwać z Giuseppe Meazza 31-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej. Cena wywoławcza za obiecującego gracza ma w tej chwili wynosić 60 milionów euro.

Mierzący 188 centymetrów Słowak w aktualnym sezonie rozegrał 32 spotkania i raz asystował. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy