Manchester United o krok bliżej wyboru menedżera na przyszły sezon

2024-05-27 23:26:11; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
Manchester United o krok bliżej wyboru menedżera na przyszły sezon
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Manchester Evening News

Władze Manchesteru United skłaniają się ku zatrzymaniu Erika ten Haga na sezon 2024/2025 - informuje „Manchester Evening News”.

Przez ostatnie tygodnie na Old Trafford wydarzyło się sporo. Doszło do pożegnania Raphaëla Varane’a oraz Anthony’ego Martiala, a w międzyczasie zespół nieoczekiwanie pokonał w Pucharze Anglii Manchester City i sięgnął po prestiżowe trofeum.

To według „Manchester Evening News” skłoniło klubowe władze do rozważań na temat dania jeszcze jednej szansy Erikowi ten Hagowi.

Na korzyść takiego rozwiązania przemawia fakt, że nie trzeba rozmawiać w sprawie warunków nowego kontraktu. Obecne porozumienie obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Jak wyznał sam Holender, już przed wspomnianym finałem szefowie „Czerwonych Diabłów” potwierdzili mu, że chcą z nim kontynuować współpracę.

– Właściciele z INEOS powiedzieli mi, że chcą naprawdę dużo zmienić. Chcą to wszystko odbudować ze mną. Właśnie to powiedzieli mi bezpośrednio – oświadczył menedżer.

Z Manchesterem United połączeni zostali Thomas Tuchel czy Mauricio Pochettino. Wspomniane źródło donosi, że wszyscy kandydaci, z którymi były prowadzone rozmowy, zostali poinformowani, że w grę wchodzi postawienie na Ten Haga.

***

Casemiro coraz bliżej głośnego transferu. Czas na ostateczną decyzję