Marcel Zylla nawiązał współpracę z Pinim Zahavim

Marcel Zylla nawiązał współpracę z Pinim Zahavim fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport1.de

Portal Sport1.de pisze, że będący zawodnikiem Bayernu Marcel Zylla współpracuje z Pinim Zahavim.

Reprezentant Polski do lat 20 zdecydował się na zmianę agenta i zdaniem niemieckich dziennikarzy od kilku miesięcy doradza mu Zahavi. Wcześniej młodemu zawodnikowi pomagał Hermann Hummels - ojciec występującego obecnie w Borussii Dortmund Matsa.

Zmiana nie musi, ale może oznaczać jego odejście z Bayernu. Zahavi, który zajmuje się interesami m.in. Roberta Lewandowskiego, jest jedną z najbardziej wpływowych postaci na rynku. Kontrakt Zylli z mistrzem Niemiec jest tymczasem ważny tylko do 30 czerwca 2020 roku.

19-letni ofensywy pomocnik występuje w trzecioligowych rezerwach Bayernu (w tym sezonie trzy gole w dziewięciu meczach). Nie wydaje się, by w najbliższym czasie przebił się on do pierwszego zespołu monachijskiego klubu. Jednocześnie otoczenie Zylli uważa, że powinien grać już nieco wyżej niż w trzeciej lidze.

Sport1.de sugeruje, że nie można wykluczyć, iż zawodnik opuści Niemcy, przenosząc się do klubu z innego kraju.

Zylla urodził się w Monachium, ale jego rodzice są Polakami. Ofensywy pomocnik występuje w reprezentacji naszego kraju do lat 20. W trakcie niedawnego mundialu przyznał jednak, że wciąż nie wie, dla kogo będzie grał na poziomie seniorskim.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy