Mario Balotelli zaskoczy transferem?! Ma tylko jeden warunek

Mario Balotelli zaskoczy transferem?! Ma tylko jeden warunek fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gsp.ro

Niespełniona nadzieja włoskiego futbolu, Mario Balotelli, może zaskoczyć wkrótce ruchem. Napastnik znalazł się na radarze przedstawiciela rumuńskiej ekstraklasy, FC Rapid 1923. Co więcej, Włoch jest gotowy na transfer - donosi Gsp.ro.

Mario Balotelli od ubiegłego lata występuje w szwajcarskim FC Sion. Przygoda ta nie należy do wielce udanych. 32-letni już zawodnik na jej początku potrafił nie stawiać się na treningach, by zostać później znalezionym kompletnie pijanym na mieście. Przez pewien czas nikt w klubie nie wiedział, gdzie napastnik przebywa.

Na boisku również dawny gwiazdor AC Milanu nie zachwyca. W 20 spotkaniach strzelił sześć bramek, do czego dołożył asystę. Na Stade Tourbillon spodziewano się po nim znacznie więcej.

Jak się okazuje, Włoch może wkrótce ponownie zmienić pracodawcę. Zainteresowanie hitowym ruchem wykazuje rumuński klub z aspiracjami o ligowy tytuł, czyli FC Rapid 1923.

Zespół, który trenuje Adrian Mutu, zajął dopiero piąte miejsce w tabeli tamtejszej Superligi, tracąc do liderującego FCV Farul dwanaście punktów. Apetyty na Rapid Giulești są znacznie większe.

Te mają pomóc zaspokoić duże transfery. Obecnie właściciel Rapidu, Dan Șucu, pracuje nad takimi dwoma. Priorytetowo traktuje sprowadzenie właśnie Balotelliego i Cătălina Cîrjana, występującego w zespole U-21 Arsenalu. W kwestii Włocha nawiązano nawet wstępne kontakty z jego agentem.

Co najważniejsze, „Super Mario” otwiera się na zaskakujące przenosiny. Jak podaje Gsp.rpo, stawia zainteresowanej stronie tylko jeden warunek: chce otrzymać milion euro za podpisanie umowy.

Dla 32-latka byłaby to szansa na zaprezentowanie się w kolejnych krajowych rozgrywkach. Do tej pory występował we Włoszech, w Anglii, Francji, Turcji i Szwajcarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy