Matuidi nie zamierza odchodzić? „Moje pozostanie w PSG jest nadal możliwe”

Matuidi nie zamierza odchodzić? „Moje pozostanie w PSG jest nadal możliwe”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Canal+

Blaise Matuidi nie wyklucza, że w kolejnym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Paris Saint-Germain FC.

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele spekulacji na temat dalszej przyszłości doświadczonego pomocnika. Do tej pory we francuskich mediach dominowały informacje mówiące o tym, ze 30-letni zawodnik po zakończeniu trwających rozgrywek opuści szeregi ekipy z Parc des Princes, ponieważ jest rozczarowany otrzymaną propozycją dalszej współpracy.

Obecna umowa Matuidiego z PSG obowiązuje do końca czerwca 2018 roku, dlatego włodarze klubu nie muszą za wszelką cenę zatrzymywać piłkarza, ponieważ w lecie będą mieli ostatnią szansę na to, aby zarobić na sprzedaży reprezentanta „Trójkolorowych”, którym zainteresowanie przejawiają Manchester United oraz Juventus.

Sam piłkarz w ostatnim wywiadzie udzielonym stacji Canal+ przekonuje jednak, że nie ma w planach rozstania z francuskim zespołem.

- Jestem skoncentrowany na końcówce sezonu i jak najlepszej grze dla Paris Saint-Germain. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Wbrew temu, co niektórzy myślą, mam doskonałe relacje z władzami drużyny i zawodnikami, dlatego moje pozostanie w zespole jest nadal możliwe - powiedział pomocnik.

30-letni piłkarz w trwającym sezonie wystąpił w 46 spotkaniach, w których strzelił sześć bramek oraz zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy