Mauro Icardi odejdzie z Paris Saint-Germain?! Argentyńczyk próbuje odzyskać żonę

Mauro Icardi odejdzie z Paris Saint-Germain?! Argentyńczyk próbuje odzyskać żonę fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Los Ángeles de la Mañana [El Trece]

Mauro Icardi, wobec rozłąki z Wandą Narą, rzekomo grozi swojej żonie oraz agentce odejściem z Paris Saint-Germain - takie informacje podano w programie „Los Ángeles de la Mañana” emitowanym w argentyńskiej stacji El Trece.

W Argentynie media żyją ostatnimi wydarzeniami w życiu 28-letniego napastnika. Kiedy odkryto wymianę wiadomości między zawodnikiem a Maríą Eugenią Suárez, o rok starszą od niego aktorką, modelką i piosenką, rozpętała się prawdziwa burza.

Żona Icardiego podjęła decyzję o wyprowadzce, zabrała córki i wyleciała prywatnym samolotem do Mediolanu. Mężczyzna poprosił klub o zgodę na opuszczenie treningu i ruszył za nią do stolicy Lombardii.

O kulisach ich spotkania opowiedziała Yanina Latorre, podkreślając, że piłkarz jest gotowy na wszystko.

– Zostawia go w mieszkaniu w Mediolanie i idzie do hotelu. Popołudniu on ją odwiedza i wtedy właśnie wrzucają to zdjęcie, na którym ona siedzi, a on rzuca się na nią. Wygląda jak ropucha. To zdjęcie jest prawdziwe, aktualne, a on myśli, że jak je opublikuje, to ją przekona – wyjawiła.

– W poniedziałek rano poprosiła go o rozwód, robiła się coraz bardziej wściekła. Wróciła do swojego domu w Mediolanie, bo tam są dzieci. One nic nie wiedzą, Wanda nie krzyczała, nie robiła zamieszania, nie rzucała telefonem. (…) Dzieci są na razie spokojne. Ona próbuje poradzić sobie z całą sytuacją, on jest bardzo przygnębiony, nie przestaje płakać, a ona znajduje się w cholernie ciężkim stanie – dodała.

Ta sama kobieta zdradziła, że agenta Icardiego otrzymuje od paryżan oddzielne wynagrodzenie, które w skali roku wynosi trzy miliony euro. Według niej reprezentant Argentyny próbuje to wykorzystać, aby przekonać żonę do powrotu.

– On opuszcza trening, Wanda szaleje. Jeśli ona nie wróci do niego i mu nie wybaczy, on zrezygnuje i nie będzie dłużej grał dla Paris Saint-Germain – oznajmiła Latorre.

Atakujący ma ważny kontrakt z paryską ekipą do 30 czerwca 2024 roku. W jego ramach inkasuje 12 milionów euro za sezon. Naruszenie warunków porozumienia wiązałoby się z dużymi kosztami nie tylko dla gracza, ale także i jego agentki.

Icardi, mimo pominięcia treningu także w poniedziałek, znalazł się w kadrze na mecz Ligi Mistrzów z RB Lipsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy