Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się”

Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Adam Sławiński

Michał Probierz wkrótce wyśle swoje premierowe powołania do reprezentacji Polski. Adam Sławiński sugeruje, że na liście sensacyjnie może znaleźć się Patryk Dziczek.

Michał Probierz w środę rozpoczął swoją kadencję w roli selekcjonera reprezentacji Polski i już ma pełne ręce roboty.

W czwartek z wysokości trybun obejrzał spotkanie w ramach fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, w którym mierzyły się zespoły Legii Warszawa oraz Aston Villi (3-2).

Bardzo możliwe, że zawodnicy wicemistrza Polski doczekają się nominacji do drużyny narodowej.

Niewykluczone, że w obliczu problemów z obsadzeniem pozycji defensywnego pomocnika pojawi się jeszcze jedno zaskoczenie w postaci Patryka Dziczka. Takie wnioski wysnuwa Adam Sławiński.

- Nie zdziwiłbym się, gdyby Michał Probierz przy aktualnych problemach na „6” powołał Patryka Dziczka - napisał.

Patryk Dziczek był już w przeszłości powoływany do drużyny narodowej, lecz na swoim koncie nie ma jeszcze debiutu w „Biało-czerwonych” barwach.

25-latek od początku tego sezonu spisuje się bardzo dobrze w Piaście Gliwice. W ośmiu meczach strzelił trzy gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy