Milan na zakupach w Madrycie

Milan na zakupach w Madrycie fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Corriere dello Sport

AC Milan szuka wzmocnień i zwraca swoją uwagę na zawodników Realu Madryt.

Wkrótce klub z San Siro ma zostać finalnie przejęty przez Chińczyków, co oczywiście wiąże się z budową silnego zespołu i pojawieniem się dużych pieniędzy w tej części Włoch. Styczniowe okno może być początkiem wielkich wzmocnień.

"Corriere dello Sport" informuje, że wysokie miejsce na liście życzeń "Rossonerich" zajmują Isco i Mateo Kovačić. Dwaj pomocnicy, którzy nie mają pewnego miejsca w podstawowym składzie "Królewskich", chociaż ostatnio przeżywają lepszy okres.

Chociaż Hiszpan na chwilę obecną chce pozostać na Santiago Bernabeu, w ostatnim wywiadzie zostawił "otwarte drzwi" do transferu, ale chce poczekać z decyzją do późniejszego etapu sezonu. Chorwat z kolei był kuszony przez Milan już latem, ale ostatecznie Real odrzucił możliwość oddania pomocnika na wypożyczenie.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy