Milan rozpoczyna negocjacje w sprawie skrzydłowego

Milan rozpoczyna negocjacje w sprawie skrzydłowego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

AC Milan jest zainteresowany skrzydłowym Ajaxu, Anwarem El Ghazim.

Po tym jak Alessio Cerci oficjalnie stał się piłkarzem Genoi, w ataku Milanu powstała luka. "Rossoneri" już teraz rozglądają się za piłkarzem, który będzie w stanie wzmocnić formację ofensywną klubu i w oko wpadł im skrzydłowy Ajaxu, El Ghazi. Z informacji podawanych przez "Calcio Mercato" wynika, że mediolańczycy rozpoczęli już rozmowy w sprawie jego pozyskania.

Milan zaproponował za piłkarza kwotę około sześciu-siedmiu milionów euro, lecz Holendrzy oczekują czterech milionów więcej. Decydująca w tej sytuacji może okazać się wola samego zawodnika, któremu podoba się wizja gry w Serie A. "Diavolo" są w stanie zaproponować mu kontrakt na cztery i pół roku o wartości dwóch milionów euro za sezon.

"Calcio Mercato" dodaje również, że Włosi przed dokonaniem transferu 20-latek chcieliby sprzedać Stephana El Shaarawy'ego. "Faraon" przebywa aktualnie w Monaco, które ma obowiązek wykupu zawodnika po rozegraniu określonej w umowie liczby meczów, lecz Włoch przestał grać, gdy tylko się do niej zbliżył.

El Ghazi trafił do pierwszej drużyny Ajaksu w 2014 roku. Aktualnie ma na koncie 67 występów, w których wpisał się na listę strzelców 18 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy