Miroslav Klose rozmawiał z polskim klubem

Miroslav Klose rozmawiał z polskim klubem fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daniel Trzepacz [Twitter]

Miroslav Klose właśnie został trenerem austriackiego SCR Altach. Jak się okazuje, istniał również temat podjęcia przez niego pracy w Polsce.

Altach to jedenasty zespół poprzedniego sezonu austriackiej ekstraklasy. W nowym sezonie poprowadzi go Miroslav Klose, dla którego będzie to pierwsza samodzielna praca trenerska z seniorami. Przy okazji potwierdzenia podjęcia przez niego stanowiska w Austrii ciekawą informację przekazał Daniel Trzepacz z Pogonsportnet.pl.

„Miroslav Klose trenerem Altach. Prowadził w pewnym momencie rozmowy z Pogonią, których inicjatorem był... Kosta Runjaić” - napisał on na Twitterze.

Pogoń do niedawna prowadził wspomniany Runjaić, który postanowił przejść do Legii Warszawa. Poszukujący nowego szkoleniowca szczeciński klub nawiązał już współpracę ze Szwedem Jensem Gustafssonem.

Jeśli chodzi o Klose, to były napastnik Kaiserslautern, Werderu Brema, Bayernu Monachium i Lazio ma na koncie pracę w charakterze asystenta Joachima Löwa w reprezentacji Niemiec. Oprócz tego mistrz świata z 2014 roku i w sumie czterokrotny medalista mundialu prowadził zespół Bayernu U-17 i był asystentem Hansa-Dietera Flicka w pierwszej drużynie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy