Mistrzostwa Świata: Szwajcaria niczym Brazylia. Remo Freuler na 3:2 z Serbią [WIDEO]

Mistrzostwa Świata: Szwajcaria niczym Brazylia. Remo Freuler na 3:2 z Serbią [WIDEO] fot. Nottingham Forest
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Szwajcarzy oraz Serbowie zacięcie walczą o awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata 2022. Jako piąty na listę strzelców wpisał się Remo Freuler, a cała akcja przejdzie jako jedna z najpiękniejszych podczas katarskiego mundialu.

Mecz od początku przynosi kibicom dużo radości, ale i emocji. O to dbają piłkarze.

W pierwszej połowie padły cztery gole, a już po zmianie stron obejrzeliśmy piąte trafienie. Jego autorem był Remo Freuler.

Środkowy pomocnik, który ubiegłego lata zamienił Atalantę na Nottingham Forest, wykończył wspaniałą akcję.

Najpierw w polu karnym poczarował Breel Embolo, następnie po centrze piłkę piętą odegrał Rubén Vargas. To własnie wtedy do strzału lewą nogą złożył się wspomniany 30-latek.

Była to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych akcji nie tylko trwających Mistrzostw Świata, ale dotychczasowych mundiali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy